24.02.2015


 

V Ženevě zažívá premiéru i nové Doblò Trekking, které se v prodeji objeví v příštích měsících. Tento model je ideální odpovědí pro všechny, jež svůj vůz využívají zejména v městském provozu, ale současně chtějí být při svých outdoorových aktivitách schopni zdolat i silnice se špatnou přilnavostí. To zaručuje hned několik exkluzivních outdooorvých doplňků exteriéru, systém Traction+ a o 10 mm zvýšená světlá výška.

 

Významným prvkem nového modelu je systém Traction+, inovativní systém kontroly trakce, který zlepšuje schopnosti vozidla na povrchu se špatnou přilnavostí. Toto řešení je výrazně levnější než pohon všech kol, současně ale zajišťuje optimální výkon při rozjezdu.

 

Exteriér vozu je charakteristický boční lištou s logem Trekking, novými 16palcovými litými koly a novým předním a zadním nárazníkem, jako i zvýšenou světlou výškou a ochranným krytem pod motorem. Verze Trekking přináší do řady i nový odstín karoserie Bronzo Magnetico.

 

Interiéry se vyznačují hnědým zpracováním, které je pro tuto verzi specifické. Vycházejí z verze Lounge, disponují však několika odlišnostmi. Jde například o specifické barvy, nový přístrojový panel s prvky z eko kůže, nová sedadla v kombinaci textilie a eko kůže s dvojitým prošíváním a nové obložení dveří rovněž z eko kůže. Další inovací je praktický prostor v horní části, který je dosažitelný ze zavazadlového prostoru nebo zadních sedadel. Tento prvek dodávaný volitelně rozšiřuje nabídku úložných prostor stejně jako prostor nad čelním oknem.

 

Interiér doplňuje řada praktických a větších úložných prostor. Jedná se například o schránku před spolujezdcem se zpomaleným otevíráním, která pojme 10palcový tablet nebo dveřní kapsy, jež dokáží pojmout najednou tři lahve a tablet. Stručně řečeno, je zde řada inteligentních řešení, které pomáhají lépe využít vnitřní prostor a nové Doblò činí velmi všestranným společníkem.

 

Široká paleta prvků standardní výbavy zahrnuje systém ESP s funkcí Hill Holder, systém kontroly trakce Traction+, manuální klimatizaci, mlhová světla, sklopná vnější zpětná zrcátka, loketní opěrku, pevné polohovatelné krycí plato zavazadlového prostoru, přední a boční airbagy, zpětné zrcátko pro výhled na zadní sedadla, zatmavená zadní okna, 16palcová litá kola, ochranu spodní části motoru, zvýšené zavěšení kol a celoroční pneumatiky.

 

Na přání je Doblò Trekking možné vybavit několika velmi užitečnými zařízeními, jako jsou parkovací senzory, tempomat, kůží čalouněný volant s ovladači audio systému, kožené čalounění voliče převodovky, podélné nosníky střešního nosiče či multimediální systém Uconnect 5" (na přání s navigací).

 

Verze Trekkig je ideální volbou pro aktivní rodiny a skvělým společníkem pro každodenní životní situace. Nabízí flexibilní prostor, který se snadno přizpůsobí jakýmkoliv potřebám.  

 

Nové Doblò se ve své čtvrté generaci může pochlubit kompletně přepracovaným exteriérem i interiérem. Je vozem, který svou dynamiku a osobitost vyjadřuje mnohem jednoduššími tvary a křivkami. Pokud jde o technologie, nové Doblò dostalo několik inovativních prvků, které jsou intuitivní a přinášejí větší potěšení z jízdy. Mezi ty nejzajímavější patří systém Uconnect s 5palcovou dotykovou obrazovkou, jenž může zahrnovat i integrovanou navigaci a digitální rádio DAB.

 

Nové Doblò poskytuje příjemné prostředí určené všem, kteří mají rádi společnost. Právě pro ně je nové Doblò dalším společníkem. Ať už jde o vášeň nebo praktické využití, interiér nového modelu Doblò je velmi modulární - což byla vždy silná stránka tohoto modelu - a nabízí až 7 sedadel, velký zavazadlový prostor (od 790 litrů ve standardní konfiguraci až po 3200 litrů se sklopenými zadními sedadly), řadu odkládacích prostor a standardně dělená zadní sedadla (60/40).

 

Nové Doblò navíc poskytuje nejlepší ovladatelnost ve své kategorii, za což vděčí víceprvkovému zavěšení kol Bi-link, které je jediné v segmentu, a také vysokou úroveň komfortu danou skvěle prosvětleným vnitřním prostorem a vynikajícími klimatickými i akustickými vlastnostmi.

 


poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Nejnovejší tisk