04 Říjen 2017

Nová reklamní kampaň S-Design je překvapivá a osobitá

  • Značka Fiat uvedla do éteru dvě nové reklamy na modely Fiat Tipo a Fiat 500X ve stupních výbavy S-Design. Reklamní spoty, které působí jako videoklipy, doprovází skladba Dynamite od Nickyho Blitze.
  • Kampaň vytvořená agenturou Leo Burnett dokonale vyjadřuje styl a dynamiku vozidel.
  • Videa je možné shlédnout na kanálu YouTube, a to pod odkazem https://youtu.be/attylr2v_no pro Fiat Tipo a https://youtu.be/lf3tyfan5bk pro Fiat 500X.

Reklamní kampaň pro stupně výbavy S-Design modelů Fiat 500X a Fiat Tipo - sportovnější verze kompaktního crossoveru a středně velkého modelu - je nyní v éteru. Obě vozidla disponují vzhledem, který zdůrazňuje jejich dynamiku a dokonalou kombinaci stylu, osobitosti a městského sportovního ducha. Vozidla cílí na mladé, aktivní a k detailům pozorné zákazníky. Od uvedení modelu 500X S-Design na trh v červnu tohoto roku se rodina S-Design rozrostla o řadu Tipo. Jeho premiéru doprovází nová reklamní kampaň od agentury Leo Burnett, jež zahrnuje televizi, rádio, tisk a internet. Komerční reklama odhaluje a zdůrazňuje všechny detaily produktu prostřednictvím moderní grafiky a vysoce účinné skladby Dynamite od Nickyho Blitze. Produkci mělo na starosti studio Alto Verbano a režie se ujal Alberto Colombo.

Stejný kreativní koncept byl použitý pro oba modely, což především znamená moderní hudbu se vzrušujícím rytmem, jež zdůrazňuje klíčové vlastnosti speciální série S-Design. Filmy jsou postavené na skladbě Dynamite od Nickyho Blitze a jsou koncipované jako tradiční videoklip. Blitz, původem z Los Angeles, zahájil svou kariéru v produkčním týmu 10K Islands, a to psaním hudby pro televizi a reklamu a také pro světově uznávané umělce.

Osobité vlastnosti vozidel jsou zdůrazněné synergií mezi obrazy a přídavnými jmény: například S v názvu S-Design neznačí pouze styl a sportovnost Tipa, ale také jeho Speciální outfit a Sociální určení. Kamera se zaměřuje mimo jiné na poslední generaci infotelematického systému UConnectTM 7" HD LIVE. Tento systém je standardem celé řady S-Design spolu s UConnect Link s integrací Apple CarPlay a Android AutoTM (na vybraných trzích) zajišťující řidiči uživatelsky vstřícnější použití chytrého telefonu.

U modelu 500X zvýrazňuje výbava S-Design jeho X faktor, tzn. eXplorer, eXciting, eXtra, eXclusive a eXtreme (je objevitelem, je vzrušující, extra, exkluzivní a extrémní). Tyto vlastnosti prezentovány v sérii snímků představují 500X jako vhodný model na cestu do moderního klubu i pro dobrodružství v bahnitém terénu. V obou filmech tato klíčová slova posilují obrazy, zatímco hudba poskytuje náladu, která odráží povahu obou vozidel.

Turín, 4. října 2017

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Obrázky


Download

Priložené soubory