05 Červenec 2013

Nová internetová stránka věnovaná rodině modelů 500

  • www.fiat500.com: první internetová stránka koncipovaná do jednoho okna, která je vdokonalé harmonii se stylem Fiatu 500.
  • Stránka se prochází prostřednictvím dvou ikon, které činí prohlížení zábavným a příjemným.
  • „Jsme 500. Co dodat?" Současnou rodinu 500 tvoří modely 500, 500C, 500L a nové verze 500L Trekking a 500L Living.

 

Při příležitosti šestého výročí znovuzrození Fiatu 500 byly 4. července spuštěny nové internetové stránky věnované kompletní rodině 500. Rodinní příslušníci, tedy modely 500, 500C, 500L a zcela nové verze 500L Trekking a 500L Living, se společně představily na mezinárodní prezentaci v Miláně. Jednotlivé modely se liší tvarem i charakterem, mají však stejný původ, kterým je ikona italské automobilové výroby Fiat 500. Model, který se po celém světě proslavil svým perfektním italským stylem, významnými inovacemi, ohleduplností k životnímu prostředí a prvotřídní kvalitou.

 

Cílem těchto inovativních internetových stránek vytvořených agenturou M&C Saatchi je zprostředkovat hodnoty, které sdílí celá rodina 500, a současně zajistit příjemné prohlížení. Cílem není jen demonstrovat různé vlastnosti a prvky jednotlivých vozidel, ale představit jednoduchost, zábavnost, úchvatnost, barevnost a stylovost konceptu 500. Návštěvníky stránek uvítá výstižný slogan „It´s 500. What more can you add?" .

 

Nové internetové stránky byly navržené pro iPad, avšak zcela bez problémů je lze procházet i z běžného PC. Stránky www.fiat500.com se od ostatních portálů automobilových značek zásadně liší. Počínaje jejich jednoduchým a strhujícím procházením a konče jejich strukturou a obsahem. Jejich ojedinělost spočívá ve vzájemné součinnosti, která uživatele navádí při objevování všech vlastností rodiny 500, jež dosáhla ve smyslu prostornosti, stylu a výkonu mimořádného rozsahu. Vše, co uživateli při objevování řady 500 stačí, je několik ikon, přičemž model, který ho zajímá, má stále na očích. K prozkoumání světa kultovního městského vozu značky Fiat přitom postačí jedno jediné okno.

 

Konkrétní model je v okně prohlížeče vždy v popředí, zatímco informace a pozadí se posouvají svisle za ním. Díky interaktivní koncepci se vůz mění podle zadávaných parametrů. Uživatel má přitom při procházení dojem, že se nachází stále na jedné stránce. Obsah se však dynamicky mění v závislosti na jeho vlastních krocích. K procházení slouží pouhá dvě tlačítka, respektive ovladače, které jsou v dokonalé harmonii se stylem Fiatu 500. Levým ovladačem lze vyvolat domovskou stránku, výbavy, barvy, motory, kola a prvky interiéru. Každá sekce menu na levé straně otevírá druhou úroveň ovládanou pravým ovladačem, která umožňuje detailnější zadání. Velké fotografie vozidla navíc obsahují ikony, jejichž prostřednictvím si lze vůz prohlédnout více do hloubky. Například ikona fotoaparátu či kamery umožňuje přístup k fotografiím a videím, zatímco prostřednictvím ikony + lze získat detailnější informace o technických parametrech vozu.

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory