07 Červenec 2017

Fiat 500 Anniversario je již možno objednávat: speciální dárek k oslavě šedesátých narozenin

 

  • Od 29. června je v nabídce Fiat 500 Anniversario, nová speciální edice věnována k narozeninám Fiatu 500, který byl inspirován filmem Sladký život.
  • Fiat 500 Anniversario nabízí exkluzivní odstíny Riviera Green a Sicilia Orange, výjimečný interiér, tradiční logo, chromování a legendární 16palcová kola.
  • Elegance vozidla je podtržena logem "Anniversario" vyvedeném kurzívou na zadních výklopných dveřích.
  • Fiat 500 Anniversario je kdispozici ve verzích hatchback i kabriolet a je inspirovaný historickým stylem. Vybavený je však moderními technologiemi, jako je paket Uconnet Link Plus, který zahrnuje digitální TFT panel skontrolními ukazateli, 7palcovou dotykovou obrazovku, funkci Apple Car Play a Android Auto.
  • Standardní výbava i cena se mohou v různých zemích lišit, následující informace se však týkají všech trhů. Detailnější informace jsou dostupné na místních internetových stránkách.

 

Fiat 500 byl vždy věrný své podstatě, objevoval se však v různých a výjimečných provedeních, což je jedno z tajemstvích jeho věčného mládí. Jeho design je nezaměnitelný. Fiat 500 nepřestává podněcovat představivost umělců a módních designerů, které inspiroval k elegantním, sportovním a výjimečným interpretacím. Speciální série zahrnují designové provedení "500" od společnosti Gucci, Diesel a zmínku zaslouží i poslední edice Riva. V tomto inspirativním a fascinujícím voze se tak setkávají nejrůznější tvůrčí prostředí.

 

Co by tedy bylo lepší, než tuto neobyčejnou událost šedesátých narozenin oslavit novou speciální sérii? Po číslované a limitované edici Fiatu 500-60esimo věnované k šedesátinám a představené na Geneva Motor Show, jež byla oslavou výjimečností Fiatu 500, přichází nový Fiat 500 Anniversario, který bude v nabídce od 29. června, při příležitosti oslavy jeho narozenin, což odpovídá skutečné demokratické povaze tohoto auta.

 

4. července 1957 toto "úžasné autíčko", ztělesnění masového vlastnictví aut, spatřilo světlo světa v Turíně. Jeho úspěch byl zopakován v roce 2007 a následně v roce 2015, v tomto roce jsme svědky milníku dvou miliónu prodaných kusů. Fiat 500 Anniversario je dárkem pro příznivce Fiatu 500, je to speciální série s výjimečnými prvky za dostupnou cenu. Vice informací je k dispozici na lokálních internetových tiskových stránkách.

 

Fiat 500 Anniversario je dostupný ve verzi hatchback i kabriolet a je poctou italské ikony z roku 1957, ovšem s moderní reinterpretací stylistických prvků, které ji proslavily ve filmu Sladký život.

 

Tyto stylistické detaily jsou moderním přepracováním nezaměnitelného designu svého předchůdce. Nová speciální edice ve stylu šedesátých let odkazuje na některé z klíčových historických prvků auta, jako například dvě nové specifické barvy, inspirované livrejemi této nadčasové ikony, chromové akcenty na kapotě a zpětných zrcátcích, tradiční logo Fiat a 16palcová litá kola buď v tradičním stylu nebo v alternativní diamantové povrchové úpravě, připomínající spinky klasických kol . Elegance auta je podtržena logem "Anniversario" vyvedeným kurzívou na zadních výklopných dveřích.

 

V interiéru je každý detail navržen k tomu, aby zachytil bezstarostný styl a náladu šedesátých let, ale s dotekem inovace. Nová sedadla potažená látkou s horizontálními pruhy v dokonalém zachycením stylu šedesátých let, lemování i vyšité 500 logo společně s barvami Sicilia Orange a Riviera Green působivě evokují roky Sladkého života. Fiat 500 měl vždy nenapodobitelný vzhled a zdobné provedení Anniversia je dědicem této sofistikované vitality a vervy, jasně vyjádřené v tělově zbarvené přístrojové desce. Pozornost k detailům, která je pro tuto obchodní značku typická, je jasná v případě loga "Anniversario", vyšitém v kontrastním odstínu na podlahových koberečcích.

 

Vitalita šedesátých let je doplněna technologií poslední generace: vzhled sice připomíná časy Sladkého Života, ale z technologického hlediska nabízí Fiat 500 Anniversario to nejlepší z hlediska komfortu a konektivity. Zákazníci se mohou rozhodnout pro Uconnect Link Plus balíček, který zahrnuje TFT 7palcový přístrojový panel, Uconnect 7palcové HD LIVE rádio nastavené pro Apple Car Play i Android Auto a integrovaný navigační systém s mapami TomTom na vyžádání. Nabídka motorů je také kompletní, zahrnuje spalovací, LPG a dieselový motor, které dosahují výkonu od 69 do 105 HP.

 

Blíží se 4. červenec, den narozenin Fiatu 500, každoroční důležitá událost. A možná nás budou čekat i další překvapení...

 

 

Turín, 29. června 2017

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Obrázky


Download

Související obrázky


Priložené soubory